Головна /

Відгуки

Pravo-Justice

Ми високо цінуємо професіоналізм команди Bytsko Travel Group, бездоганну якість роботи, відповідальність, мотивацію, що допомогли нашим експертам більш ефективно працювати над впровадженням реформ у сфері юстиції та правосуддя.


lnternational Public Organization "Joint"

Завдяки злагодженій роботі колективу Bytsko Travel Group, їх чуйності і вмінню швидко реагувати на наші не завжди легкі прохання і запити, надана послуга виходила якісною та своєчасною.


Кarma Digital LTD

Компанія ТОВ «Карма Діджітал ЛТД» висловлює подяку колективу ПП «Туристичної компанії Бітско» за багаторічну співпрацю, уважність, оперативність, терпіння, за адекватних та приємних співробітників. Команда менеджерів ПП «Туристичної компанії Бітско» довела, що компанія є стабільним і надійним партнером, цінує час і ресурси клієнта, чуйно ставиться до всіх його потреб/прохань/змін в планах, запитам і т.п.


Culture&Creativity

Програма ЄС - Culture and Creativity висловлює подяку компанії Bytsko Travel Group. Агентство продемонструвало ефективний процес планування заходів. Їхні співробітники виявляли компетентність, відповідальність, мали відмінні професійні навички та оперативно реагували на всі запити, що є одним із ключових моментів у нашій співпраці.


ARX

За роки співпраці компанія «Бітско» зарекомендувала себе як надійний партнер. Роботу колективу завжди відрізняють індивідуальне ставлення та щира турбота за кожного клієнта.


Pharm-Olam

Ми хотіли б подякувати співробітникам Bytsko Travel Group за чудову організацію зустрічі слідчих, яка відбулася 26 лютого 2020 року в готелі Radisson Blu у Києві.
Завдяки вашій професійній команді всі учасники зустрічі отримали якісні послуги для поїздки до Києва з різних міст України та з-за кордону.
Bytsko Travel Group представили себе надійним професійним партнером та відданим агентом. Отже, ми можемо рекомендувати цю компанію іншим клієнтам та партнерам.