Влада вибирає місце для нового аеропорту в Дніпрі

28.05.2018

На сьогоднішній день ще не визначена локація майбутнього аеропорту. Про це заявив міністр інфраструктури України Володимир Омелян

Картинки по запросу новый аэропорт в днепре

"Ситуація з Дніпровський аеропортом ганебна з тієї точки зору, що небо над Дніпром закрито. З міста, яке випускає ракети і продукує кращі космічні технології в світі, люди не можуть нікуди долетіти, або платять шалені кошти. Це 10-14 тис. Грн за квиток, щоб долетіти до Києва, - сказав він. це дико, це абсурд. За ці гроші можна облетіти півсвіту. що стосується нового аеропорту, то ми виходимо з тієї логіки, що злітні смуги має будувати державу. Все інше - термінали, супутні послуги , повинен спокійно і ефекьтвно робити бізнес. Державі там робити нічого. У нас є досвід управління двома аеропортами – це аеропорт у Львові і в Борисполі. Цей досвід позитивний, вони генерують прибуток, але цей прибуток може бути в рази більше. Але нехай це робить бізнес »

Під час ділової поїздки в Дніпро міністр обговорював з місцевою владою, в основному, стан доріг в регіоні і джерела фінансування їх реконструкції. Обласна влада виділила мільйони гривень на ремонт окружної дороги навколо Дніпра, доріг в межах населених пунктів області. Таким чином, до нового аеропорту, який планується побудувати в Дніпрі, можна буде дістатися без проблем з будь-якої точки області.

При цьому Омелян зазначив, що місце для нового аеропорту ще не визначено. "Як тільки ми будемо знати фінансовий ресурс, на який зможемо розраховувати, то будемо чітко розуміти: працюємо ми на місці старої локації, або нової між Дніпром і Запоріжжям. Мова йде не про ремонт старої злітної смуги, а будівництво нової, яка буде служити 50 років. Терміни? Думаю, це до двох років ", - сказав Омелян.


По материалам: mastertura.com.ua

Передзвонити
Ім'я:*
Контактний телефон:*
Що цікавить?: Коментар:
Відправити
* - обов'язкові поля для заповнення

Дякую що скористалися послугами нашої компанії.
Ваш запит прийнятий, найближчим часом ми з вами зв'яжемося.