Wizz Air з 1 листопада зменшить габарити безкоштовної ручної поклажі

11.10.2018

Габарити речей у ручній поклажі, перевезення яких включено у квиток, буде становити 40х30х20 см. Предмети більшого розміру необхідно буде здати у багаж і доплатити. Зараз пасажир без пріоритетної посадки може безкоштовно здати в багаж ручну поклажу розмірами до 55х40х23 см.

У рамках нової політики авіакомпанії введена нова норма платного провезення багажу 10 кг, ціна перевезення якого буде складати від 7 євро.

У той же час мандрівники, які купили пріоритетну посадку, після вступу в дію нових правил, зможуть, як і раніше взяти в салон літака один основний предмет з габаритами до 55х40х23 см і додатковий з розмірами до 40х30х20 см.

Пасажирам, які встигли купити квитки до 10 жовтня на рейси після 1 листопада і які не оплатили послугу пріоритетної посадки, Wizz Air додасть в бронюрованння безкоштовне перевезення 10 кг багажу. Також пасажирам, які сплатили перевезення багажу з аналогічним бронюванням, безкоштовно додадуть в квиток пріоритетну посадку.

Зазначається, що нові правила у Wizz Air прийняли через кілька тижнів після введення аналогічних правил лоукостером Ryanair. Обидві авіакомпанії пояснили зміну політики необхідністю скоротити затримки, пов'язані з обробкою ручної поклажі.

Нагадаємо, починаючи з листопада 2018 року авіакомпанія Wizz Airзапускає новий рейс з Харкова за одним з найбільш популярних напрямків у Європі - Лондон Лутон.


По материалам: www.rbc.ua

Передзвонити
Ім'я:*
Контактний телефон:*
Що цікавить?: Коментар:
Відправити
* - обов'язкові поля для заповнення

Дякую що скористалися послугами нашої компанії.
Ваш запит прийнятий, найближчим часом ми з вами зв'яжемося.