ПАР

Південно-Африканська Республіка (ПАР) - держава, що знаходиться на південному краю Африканського континенту. Межує з Намібією, Ботсваною, Зімбабве, Мозамбіком і Свазілендом. Омивається Індійським і Атлантичним океанами.

Більша частина країни зайнята високими рівнинними плато "карру" і невисокими (до 2500 м) горами, лише вздовж узбережжя тягнеться вузька смуга рівнин, відокремлена від піднесених районів грядою Драконових (Великий Уступ) і Капських гір. Найвища точка країни - гора Монт-о-Сурс (3299 м).

Республіка з президентською формою правління. Незалежний член Британської Співдружності. Законодавчий орган - двопалатний парламент (Сенат і Національні збори). Кожна з 9 провінцій країни має свій парламент, законодавчу владу і уряд, підзвітний прем'єр-міністру ПАР.

Клімат

Переважно субтропічний. Літо - з вересня по квітень. Сонячна погода вранці, в другій половині дня - грози. Така погода характерна для всієї країни, за винятком району Кейптауна, де дощі випадають взимку. Вдень середня температура повітря - + 38°С, вночі - 20-25°С. В середині дня - висока вологість.

Сезон дощів - жовтень-листопад і кінець березня. Більшість дощів випадає в північних районах країни.

Зима з травня по серпень. Вдень суха погода, сонячно і прохолодно (до + 20°С), вночі температура різко падає (+ 5°С). Зима більш краща для спостереження за тваринами (низька трава, засухи). Тварини збираються на водопій.

Не дивлячись на загальні тенденції, можливі різкі зміни погоди, що необхідно враховувати при підготовці до подорожі.

Передзвонити
Ім'я:*
Контактний телефон:*
Що цікавить?: Коментар:
Відправити
* - обов'язкові поля для заповнення

Дякую що скористалися послугами нашої компанії.
Ваш запит прийнятий, найближчим часом ми з вами зв'яжемося.